Техномаркет - WHIRLPOOL AKZ9-6220 IX ФУРНА

WHIRLPOOL AKZ9-6220 IX ФУРНА


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 3446166
Достапност: залиха
Цена:
22,999 ден.

Цена со попуст:
17,699 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 73 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A+ 6TH SENSE ТЕХНОЛОГИЈА 16 ФУНКЦИИ ЛЦД ДИСПЛЕЈ КОПЧИЊА НА ВОВЛЕКУВАЊЕ PUSH IN PUSH OUT SMARTCLEAN ТЕХНОЛОГИЈА - СПЕЦИЈАЛНИ САМОЧИСТЕЧКИ ЅИДОВИ СО ПОМОШ НА ПАРЕА-ХИДРОЛИЗА 3 COOK - ИСТОВРЕМЕНО ПЕЧЕЊЕ NA 3 ВИДА ХРАНА БЕЗ МЕШАЊЕ НА АРОМИТЕ READY 2 COOK - СИСТЕМ ЗА ЗАГРЕВАЊЕ НА ФУРНАТА ИНСТАНТНО ТУРБО ВЕНТИЛАТОР ПРОГРАМИ ЗА ПЕЧЕЊЕ ЛЕБ И ПИЦА МЕКО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ОТПЕЧАТОЦИ ОД ПРСТИ ГРИЛ И ТУРБО ГРИЛ ТАЈМЕР МЕХАНИЧКО ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ЗАШТИТА ОД ДЕЦА ТРОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА ДИМЕНЗИИ 59.5X59.5X56.4 СМ

Слични производи