Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-43S55T2S2, FHD, DVB-T/T2/C/S2 + DRZAC VIVAX NOK-2655

VIVAX IMAGO LED TV-43S55T2S2, FHD, DVB-T/T2/C/S2 + DRZAC VIVAX NOK-2655


Производител: VIVAX
Шифра: 3446357
Достапност: залиха
Цена:
15,899 ден.

Цена со попуст:
13,999 ден.

FHD LED TV ДИЈАГОНАЛА:43" / 109 CM МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА:1920X1080 ТЕХНОЛОГИЈА:LED АГОЛ НА ГЛЕДАЊЕ:178° ТВ ТЈУНЕРИ: DVB-T2 (H.265)/DVB-T (MPEG4)/DVB-S2 ФОРМАТ:16:9 КОНТРАСТ:4000:1 VESA:250X200 ОСВЕТЛУВАЊЕ [CD/M2]:300 ДИМЕНЗИИ: 92,7CM*55,1CM*9CM ОСТАНАТИ КАРАКТЕРИСТИКИ ВИДЕО КОМПАТИБИЛНОСТ:NTSC, PAL, SECAM HOTEL MODE, COAX, CI + SLOT;CME (300HZ) ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА :A USB СНИМАЊЕ ПОВРЗУВАЊЕ -SCART:1, HDMI:3, COMPONENT:1, HEADPHONE:1, DVI:0USB:1, PC AUDIO:1 VGA:1

Слични производи