Техномаркет - LENOVO 320-15IKB, 15.6 FHD TN AG(SLIM), I5-7200U, 8G DDR4, 256GB SSD, GREY

LENOVO 320-15IKB, 15.6 FHD TN AG(SLIM), I5-7200U, 8G DDR4, 256GB SSD, GREY


Производител: LENOVO
Шифра: 3446407
Достапност:
Цена:
31,999 ден.

Цена со попуст:
30,999 ден.

ПРОЦЕСОР INTEL® I5 7200U DUAL CORE-CACHE 3072 KB 2500 MHZ ТУРБО ЗАСИЛУВАЊЕ НА ФРЕКВЕНЦИЈА 3100 MHZ ТЕХНОЛОГИЈА НА ПРОЦЕСОРОТ 14 NM ИНТЕГРИРАН ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР INTEL® HD GRAPHICS 620 ЕКРАН 15,6 “ ,FULL HD ,TN РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080 МЕМОРИЈА 8 GB DDR4 СКЛАДИРАЊЕ 256 GB ВИДЕО: INTEL CHIPSET МУЛТИМЕДИЈА: WEB VGA КАМЕРА АУДИО ИНТЕГРИРАНИ ЗВУЧНИЦИ ИНТЕГРИРАН МИКРОФОН КОНЕКЦИЈА И ПРИКЛУЧОЦИ -1 X HDMI, 2 X USB 3.0, 1 X RJ-45, 1 X USB ТИП C SD ЧИТАЧ НА КАРТИЧКИ BLUETOOTH ВЕРЗИЈА 4.1 ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д) 378 X 22.9 X 260 MM ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ FREE DOS

Слични производи