Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-32LE111T2S2

VIVAX IMAGO LED TV-32LE111T2S2


Производител: VIVAX
Шифра: 5006272
Достапност: залиха
Цена:
12,999 ден.

Цена со попуст:
6,999 ден.

ДИЈАГОНАЛА: 32 "/ 80 СМ ОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 220 КОНТРАСТ: 3000: 1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 1366X768 ФОРМАТ: 4: 3, 16: 9 КОМПРЕСИЈА: MPEG2, MPEG4 ТЕХНОЛОГИЈА: LED ТВ ПРИЕМНИК: DVB-T2 / T / C / S2 HEVC H.265 ДИМЕНЗИИ НА УРЕДОТ [CM]: СО ДРЖАЧ: 73.2 X 47.7 X 21.2 ТЕЖИНА [КГ]: 4.3 ВИДЕО КОМПАТИБИЛНОСТ: SECAM, PAL, NTSC ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A USB СНИМАЊЕ КОНЕКТОРИ-SCART: 1, HDMI: 3, СЛУШАЛКИ: 1, VGA: 1, USB: 1

Слични производи