Техномаркет - ELECTROLUX ESL-5321 LO МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX ESL-5321 LO МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5006450
Достапност:
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
17,491 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A + ГОДИШНАТА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА (280 ЦИКЛУСИ) 295 KW / H ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (280 ЦИКЛУСИ) 3080 L БРОЈ НА ПРОГРАМИ 5 БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРИ 4 ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ДИМЕНЗИИ-В Х Ш Х Д//81.8 Х 59.6 Х 55.0 БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРИ 4 НИВО НА БУЧАВА 49 ДБ

Слични производи