Техномаркет - SAMSUNG RS-53K4400 SA/EF ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RS-53K4400 SA/EF ЛАДИЛНИК


Производител: SAMSUNG
Шифра: 5006579
Достапност:
Редовна Цена:
79,999 ден.

SMART цена:
65,999 ден.

SIDE-BY-SIDE ФРИЖИДЕР NO FROST,MULTIFLOW ДИСПАНЗЕР AUTO ICE MAKERЕНЕРГЕТСКА КЛАСА:A+ НЕТО КАПАЦИТЕТ:535L КАПАЦИТЕТ НА ФРИЖИДЕРОТ:361L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ:174L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ:12KG/24H ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ГОДИШНО:420KWH НИВО НА БУЧАВА:39DB ДИМЕНЗИИ:179X92X75CM

Слични производи