Техномаркет - SENCOR SCP-1503 WH РЕШО

SENCOR SCP-1503 WH РЕШО


Производител: SENCOR
Шифра: 5006887
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
1,119 ден.

ЕДНА ГРЕЈНА ПЛОЧА МОЌНОСТ 1500 W ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО ТЕРМОСТАТ ДИЈАМЕТАР НА ГРЕЈНА ПЛОЧА: 175MM БОЈА: БЕЛА

Слични производи