Техномаркет - BOSCH SMS-25AI00E МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SMS-25AI00E МАШИНА ЗА САДОВИ

-11%

Производител: BOSCH
Шифра: 5007518
Достапност: залиха
Редовна Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
25,999 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + НИВО НА БУЧАВОСТ: 48 DB БРОЈ НА ПРОГРАМИ : 5 4 ТЕМПЕРАТУРИ БРОЈ НА ПОСЕБНИ ФУНКЦИИ : 1 ACTIVEWATER ХИДРАУЛИЧЕН СИСТЕМ ECOSILENCE DRIVE ИНВЕРТОР МОТОР AQUA-SENSOR- СЕНЗОР ЗА ПОЛНЕЊЕ САМОЧИСТЕЧКИ ФИЛТЕР СО ТРОСЛОЕН СОСТАВ НА ФИЛТРИРАЊЕ VARIO КОРПИ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРИКАЗ ЗА ПРЕОСТАНАТО ВРЕМЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ : 1-24 H ANTI-FINGERPRINT AQUASTOP ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 845 X 600 X 600

Слични производи