Техномаркет - HOT PLATE JX2020-8031 РЕШО

HOT PLATE JX2020-8031 РЕШО


Производител: HOT PLATE
Шифра: 5009894
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
999 ден.

РЕШО ДВЕ ГРЕЈНИ ПЛОЧИ МОЌНОСТ 2000 W ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО ТЕРМОСТАТ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ БОЈА: БЕЛА

Слични производи