Техномаркет - WHIRLPOOL W7-821O K ЛАДИЛНИК

WHIRLPOOL W7-821O K ЛАДИЛНИК

-10%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5011915
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,999 ден.

SMART цена:
29,999 ден.

ЛАДИЛНИК ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ++ ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ: 338 Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ: 234 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ: 104 Л LED СВЕТЛО ИНТЕГРИРАНА РАЧКА БРОЈ НА СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ВО ЛАДИЛНИКОТ: 3 БРОЈ НА ФИОКИ ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ (12СМ): 2 FRESH BOX+ СПЕЦИЈАЛНА ФИОКА СО ОПТИМАЛО НИВО НА ВЛАЖНОСТ FRESHBOX 0° СПЕЦИЈАЛНА ФИОКА ЗА ЧУВАЊЕ НА ЧУВСТВИТЕЛНИ НАМИРНИЦИ ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА MULTIFLOW EASY ACCESS ПОЛИЦА ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ 1X6 САД ЗА ЈАЈЦА LED ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НАДВОРЕШЕН ДИСПЛЕЈ САД ЗА МРАЗ АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА НИВО НА БУЧАВОСТ : 40 (DB(A) БОЈА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д: 189 X 59,6 X 67,7 СМ

Слични производи