Техномаркет - ROWENTA VU6210F0 ВЕНТИЛАТОР

ROWENTA VU6210F0 ВЕНТИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 5665784
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,599 ден.

KОМПАКТЕН ВЕНТИЛАТОР/РАЗЛАДУВАЧ 3D ТЕХНОЛОГИЈА НА ПРОТОК НА ВОЗДУХ РАМНОМЕРНА ДИСТРИБУЦИЈА НА ВОЗДУХОТ И ЦЕЛОСНА ОСЦИЛАЦИЈА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,35 M ЕЛЕКТРОНСКИ ПАНЕЛ БРОЈ НА ПОСТАВКИ 3 ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ТАЈМЕР 8 Ч LED ДИСПЛЕЈ МИН. НИВО НА БУЧАВА 45 DB (A) МАКС. НИВО НА БУЧАВА 60 DB (A) АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ СИЈАЛИЧКА IP 20 ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 HZ МОЌНОСТ 30 W ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН

Слични производи