Техномаркет - DELL INSPIRON 3567 I3-6006/4GB 35676809

DELL INSPIRON 3567 I3-6006/4GB 35676809


Производител: DELL
Шифра: 736127
Достапност: залиха
Цена:
23,499 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН 15.6 ИНЧИ ТЕЖИНА2.5 КГ ДИМЕНЗИИ 49 x 35 x 8 СМ БАТЕРИЈА-ЛИТИУМ-ЈОНСКА-ВКЛУЧЕНА ТИП НА ПРОЦЕСОР CORE I3 БРЗИНА НА ПРОЦЕСОРОТ 2,50 GHZ БРОЈ НА ПРОЦЕСОРИ 2 RAM 4 GB ТЕХНОЛОГИЈА НА МЕМОРИЈА DDR4 ТИП НА КОМПЈУТЕРСКА МЕМОРИЈА DDR SDRAM ХАРД ДИСК 1 ТБ СЕРИСКИ ATA ИНТЕРФЕЈС НА ХАРД ДИСК АУДИО-ЗВУЧНИК ГРАФИКА КОПРОЦЕСОР Core i5 -7200U БРОЈ НА USB 2.0 ПОРТОВИ 1/ USB 3.0 ПОРТИ 2 HDMI ПОРТОВИ 1 ПОРТОВИ ЗА АУДИО-ИЗЛЕЗ 1 ETHERNET ПОРТОВИ 1 VGA ПОРТОВИ 1 ХАРДВЕРСКА ПЛАТФОРМА UNIX

Слични производи