Техномаркет - DELL INSPIRON 3567 I5-7200/8GB 35679687

DELL INSPIRON 3567 I5-7200/8GB 35679687


Производител: DELL
Шифра: 736129
Достапност: залиха
Цена:
33,999 ден.

Цена со попуст:
32,599 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН 15.60 INCHES ТЕЖИНА 3.4 KG ДИМЕНЗИИ 49.4 X 34.6 X 9.2 CM БАТЕРИИ 1 LITHIUM ION BATTERIES REQUIRED. (ВКЛУЧЕНИ) ПРОЦЕСОР BRAND INTEL -TYPE CORE I5 БРЗИНА НА ПРОЦЕСОРОТ 3.10 GHZ RAM 8 GB COMPUTER MEMORY TYPE DDR SDRAM HARD DRIVE 1 TB HARD DRIVE INTERFACE- SERIAL ATA ГРАФИЧКИ КОПРОЦЕСОР AMD RADEON R5 M430 ХАРДВЕР ПЛАТФОРМА LINUX ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ LINUX