Техномаркет - SAMSUNG C-61R2AAST ПЛОТНА

SAMSUNG C-61R2AAST ПЛОТНА


Производител: SAMSUNG
Шифра: 736611
Достапност:
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
12,991 ден.

-ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СТАКЛОКЕРАМИЧКА САМОСТОЈНО УПРАВУВАЊЕ 4 ЗОНИ НА ГОТВЕЊЕ ТАЈМЕР ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ - В/Ш/Д 55/57,5/50

Слични производи