Техномаркет - MOULINEX OW-1101 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

MOULINEX OW-1101 АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: MOULINEX
Шифра: 737033
Достапност:
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,699 ден.

-МИНИ ПЕКАРА ЗА ЛЕБ МОЌНОСТ 600 W 12 ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ

Слични производи