Техномаркет - INDESIT IDC-75 (EU) СУШАРА

INDESIT IDC-75 (EU) СУШАРА

-36%

Производител: INDESIT
Шифра: 737091
Достапност:
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
10,991 ден.

MAШИНА ЗА СУШEЊЕ КАПАЦИТЕТ 7 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА В ТИП:КОНДЕНЗАТОРСКА 15+1 ПРОГРАМИ ЕСО TIME ТАЈМЕР ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР АВТОМАТСКИ НИВОА НА СУШЕЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ПРАЗНЕЊЕ НА САДОТ СО ВОДА ОТВAРАЊЕ НА ВРАТАТА 180° НИВО НА БУЧНОСТ: 68 ДБ ДИМЕНЗИИ:(В/ Ш/Д) 85 / 59,5 / 58, 5

Слични производи