Техномаркет - SOEHNLE 66130 NUTRICIONISTICKA КУЈНСКА ВАГА

SOEHNLE 66130 NUTRICIONISTICKA КУЈНСКА ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 737468
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

ДИГИТАЛНА ВАГА ЗА КОНТРОЛА НА ХРАНА МОЖНОСТ ЗА МЕРЕЊЕ И НА СУВИ И НА ТЕЧНИ ПРОДУКТИ КАПАЦИТЕТ НА МЕРЕЊЕ ОД 1 ГРАМ ДО 5000 G / ОД 1 МЛ ДО 5000 МЛ СОВРШЕНA ЗА РЕЦЕПТИ ПРОГРАМИРАНИ ОКОЛУ 950 ПРЕХРАНБЕНИ ПРОДУКТИ ПОКРАЈ ТЕЖИНАТА НА НАМИРНИЦИТЕ, МОЖАТ ДА СЕ ВИДАТ И НИВНИТЕ ХРАНЛИВИ ВРЕДНОСТИ ИНФОРМАЦИИ ЗА СЕДУМ ВРЕДНОСТИ ЗА ИСХРАНА: ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ, ХОЛЕСТЕРОЛ, КАЛОРИИ, ВЛАКНА, КАЛЦИУМ, МАСТИ И ПРОТЕИНИ СЛЕДЕЊЕ НА НУТРИТИВНИОТ ВНЕС ДИГИТАЛНА КОНТРОЛА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО ОКОЛУ ЧЕТИРИ МИНУТИ НЕАКТИВНОСТ, (ОСУМ МИНУТИ СО ПРОДУКТИ НА ВАГАТА). ФУНКЦИЈА ТАРА (НУЛА ТЕЖИНА, ФУНКЦИЈА НА ПРИКАЖУВАЊЕ САМО НА ТЕЖИНАТА НА ЕЛЕМЕНТИТЕ, БЕЗ КУЈНСКИ САД) ИЗДРЖЛИВА СТАКЛЕНА ПЛАТФОРМА ЗА МЕРЕЊЕ, ЛЕСНА ЗА ЧИСТЕЊЕ, БЕЗ ДАМКИ И МИРИСИ LCD ДИСПЛЕЈ, ГОЛЕМИНА 1,75 " СО 4 ЛИНИИ. МОЌНОСТ 3 АА БАТЕРИИ (ВКЛУЧЕНИ) БОЈА БЕЛА

Слични производи