Техномаркет - TEFAL MB-756G31 ЕЛЕКТРИЧНО РЕНДЕ

TEFAL MB-756G31 ЕЛЕКТРИЧНО РЕНДЕ


Производител: TEFAL
Шифра: 738619
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,599 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН АПАРАТ ЗА РЕНДАЊЕ/СЕЦКАЊЕ МОЌНОСТ 200W 5 ВИДОВИ НА РЕНДИЊА КОМПАКТЕН И ЛЕСНО СКЛОПЛИВ УРЕД

Слични производи