Техномаркет - INDESIT IWC-71051 C ECO EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

INDESIT IWC-71051 C ECO EU МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-25%

Производител: INDESIT
Шифра: 739166
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,499 ден.

SMART цена:
12,499 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7КГ ЦЕНТРИФУГА 1000 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 8 ПРОГРАМИ НА РАБОТА АВТОМАТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ EКO ПРОГРАМ ЗА ШТЕДЛИВОСТ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА – 221 kWh ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА – 9000 Л. НИВО НА БУЧАВОСТ– 62 ДБ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/59.5/60

Слични производи