Техномаркет - PANASONIC TX-49DS500E

PANASONIC TX-49DS500E


Производител: PANASONIC
Шифра: 739450
Достапност: залиха
Цена:
32,499 ден.

Цена со попуст:
25,674 ден.

-49"(123 CM)LCD LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080 СКЕНИРАЊЕ MOTION 400 HZ (BMR) WEB BROWSER WIRELESS LAN ВГРАДЕН ADAPTIVE BACKLIGHT DIMMING ИНТЕРНЕТ АПЛИКАЦИИ -SWIPE & SHARE USB HDD REC ТЈУНЕР DVB-T/T2/DVB-C ВИСОК КОНТРАСТ ИЗЛЕЗНА СНАГА НА ЗВУЧНИЦИ(10 W X 2)

Слични производи