Техномаркет - PANASONIC TX-32DS500E

PANASONIC TX-32DS500E


Производител: PANASONIC
Шифра: 739463
Достапност: залиха
Цена:
19,999 ден.

Цена со попуст:
14,999 ден.

-32"(81СМ)HD READY LED TV РЕЗОЛУЦИЈА 1366Х768 СКЕНИРАЊЕ MOTION 400 HZ (BMR) WEB BROWSER WIRELESS LAN ВГРАДЕН ВИСОК КОНТРАСТ ИЗЛЕЗНА СНАГА НА ЗВУЧНИЦИ(10 W X 2) ТЈУНЕР DVB-T/T2/DVB-C

Слични производи