Техномаркет - TEFAL FZ7500 ФРИТЕЗА

TEFAL FZ7500 ФРИТЕЗА


Производител: TEFAL
Шифра: 739794
Достапност:
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

МЕТОД ЗА ПРЖЕЊЕ СО ТОПОЛ ВОЗДУХ ПОТРЕБНА КОЛИЧИНА НА МАСЛО ЗА ГОТВЕЊЕ-1 ЛАЖИЧКА ПРИГОТВУВАЊЕ НА ЗДРАВА, НЕКАЛОРИЧНА И ВКУСНА ХРАНА МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ 1 КГ МОЌ-1.400 W БОЈА-БЕЛА

Слични производи