Техномаркет - WHIRLPOOL BLF-8001W ЛАДИЛНИК

WHIRLPOOL BLF-8001W ЛАДИЛНИК


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739863
Достапност:
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 228 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 111 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 6TH SENSE ПРИЛАГОДЛИВИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ LED ДИСПЛЕЈ КАПАЦИТЕТ НА МРЗНЕЊЕ 4 KG/24H 3 ФИОКИ ВО ЗАМРЗНУВАЧ БОЈА БЕЛА БУЧАВОСТ 38 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 188/60/65

Слични производи