Техномаркет - SAMSUNG GALAXY J3 J320F 4G BLACK

SAMSUNG GALAXY J3 J320F 4G BLACK


Производител: SAMSUNG
Шифра: 740154
Достапност: залиха
Цена:
7,599 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН - 5.0" РЕЗОЛУЦИЈА - 720 X 1280 ПИКСЕЛИ OПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ANDROID, V5.1.1 (LOLLIPOP) ПРОЦЕСОР QUAD-CORE 1.2 GHZ CORTEX-A7 МЕМОРИЈА - КАРТИЧКА СЛОТ - MICROSD, ДО 128 GB ВНАТРЕШНА - 8 GB, 1,5 GB RAM МЕМОРИЈА КАМЕРА - ПРИМАРНА - 8MP, -СЕКУНДАРНА - 5 MP БАТЕРИЈА -ОТСТРАНЛИВА LI-ION 2600 MAH

Слични производи