Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-32LE74SM

VIVAX IMAGO LED TV-32LE74SM


Производител: VIVAX
Шифра: 740181
Достапност:
Цена:
14,799 ден.

Цена со попуст:
12,499 ден.

ЛЕД СМАРТ ТВ 32"/80СМ КОНТРАСТ 1400:1 МАКС РЕЗОЛУЦИЈА 1366Х768 DVB-T(MPEG4)/T2(H264/H.265) ДИМЕНЗИИ 73.3СМХ47.СМХ19СМ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ANDROID ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ, GOOGLE PLAYSTORE КОНЕКТОРИ: СЛУШАЛКИ 1, SCART 1, HDMI 2, PC AUDIO 1, VGA 1, USB 1, COMPONENT 1

Слични производи