Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-40LE74SM

VIVAX IMAGO LED TV-40LE74SM


Производител: VIVAX
Шифра: 740322
Достапност:
Цена:
20,999 ден.

Цена со попуст:
15,499 ден.

FULL HD ЛЕД СМАРТ ТВ 40"/102СМ КОНТРАСТ 4000:1 МАКС РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080 DVB-T(MPEG4)/T2(H264/H.265) ДИМЕНЗИИ 92.7СМХ58.6СМХ20.9СМ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ANDROID,HOTEL MODE,CI+,300HZ CME КОНЕКТОРИ: СЛУШАЛКИ 1, SCART 1, HDMI 2, PC AUDIO 1, VGA 1, USB 1

Слични производи