Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-55LE75T2, FULL HD, DV

VIVAX IMAGO LED TV-55LE75T2, FULL HD, DV


Производител: VIVAX
Шифра: 740346
Достапност: залиха
Цена:
27,999 ден.

Цена со попуст:
25,999 ден.

-55"(139CM)FULL HD LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:1920X1080 КОНТРАСТ 4000:1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ 5MS ИНТЕГРИРАН WI-FI ТЈУНЕР: DVB-T / C/T2 H.265 КОНЕКЦИЈА: 2 X HDMI,1 X SCART,1 X USB,1 X VGA

Слични производи