Техномаркет - PANASONIC TX-65EX610E 4K SMART TV

PANASONIC TX-65EX610E 4K SMART TV


Производител: PANASONIC
Шифра: 740842
Достапност: залиха
Цена:
82,499 ден.

Цена со попуст:
64,999 ден.

65" (163.9CM) 4K ULTRA HD SMART LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИJА 3,840 X 2,160 4K IFC 1500 HZ BMR, MULTI HDR (HDR10/HLG) QUAD-CORE PRO ПРОЦЕСОР WEB BROWSER, PANASONIC MEDIA CENTRE USB-HDD СНИМАЊЕ, ПРЕМОТУВАЊЕ НА ТВ ВО ЖИВО (ПОТРЕБЕН НАДВОРЕШЕН ДИСК ОД МИНИМУМ 160GB) ВГРАДЕН WI-FI VR AUDIO TRUE SURROUND ИЗЛЕЗНА СНАГА НА ЗВУЧНИЦИ(10 W X 2) КОНЕКЦИJА:3XHDMI 4K,1XUSB3.0,1XUSB2.0, CI+VER.1.3 RCA, DIGITAL AUDIO ИЗЛЕЗ, HEADPHONES ИЗЛЕЗ 3.5ММ

Слични производи