Техномаркет - PANASONIC TX-49ES400E FHD SMART TV

PANASONIC TX-49ES400E FHD SMART TV

-42%

Производител: PANASONIC
Шифра: 740844
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,499 ден.

SMART цена:
18,999 ден.

49"(123СМ) FULL HD SMART LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИJА 1920 Х 1080P СКЕНИРАЊЕ MOTION 400 HZ (BMR) WEB BROWSER ВГРАДЕН WIRELESS LAN ADAPTIVE BAKLIGHT DIMMING ИНТЕРНЕТ АПЛИКАЦИИ VR-AUDIO TRUE SURROUND ИЗЛЕЗНА СНАГА НА ЗВУЧНИЦИ(2 X 10 W) USB-HDD СНИМАЊЕ ПРЕМОТУВАЊЕ НА ТВ ВО ЖИВО (ПОТРЕБЕН НАДВОРЕШЕН ДИСК ОД МИНИМУМ 160GB) КОНЕКЦИJА 2XUSB,2XHDMI,CI, RCA PHONOX1, ОПТИЧКИ АУДИО ИЗЛЕЗ, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ ТJУНЕР DVB-T/T2/DVB-C ВИСОК КОНТРАСТ

Слични производи