Техномаркет - COLOSSUS CSS-5303A АПАРАТ ЗА ВАФЛИ

COLOSSUS CSS-5303A АПАРАТ ЗА ВАФЛИ


Производител: COLOSSUS
Шифра: 740869
Достапност:
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,439 ден.

-АПАРАТ ЗА ВАФЛИ ДЕТСКИ ДИЗАЈН МОЌНОСТ 1000 W НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ТЕРМОСТАТ ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРАТА ИНДИКАТОР ЗА НАПОЈУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи