Техномаркет - TEFAL SM-157236 ТОСТЕР

TEFAL SM-157236 ТОСТЕР

-16%

Производител: TEFAL
Шифра: 740887
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,614 ден.

2 НЕЛЕПЛИВИ ТОСТ ПЛОЧИ РАЧКИ ИЗОЛИРАНИ ОД ТОПЛИНА СО СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ КОНТРОЛНА СИЈАЛИЧКА ЗА УПРАВУВАЊЕ И КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА МОЌНОСТ 700 W

Слични производи