Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-32S55AT2, HD, DVBT2/C

VIVAX IMAGO LED TV-32S55AT2, HD, DVBT2/C


Производител: VIVAX
Шифра: 740912
Достапност: залиха
Цена:
10,899 ден.

Цена со попуст:
7,999 ден.

32"(81СМ) HD READY LED ТЕЛЕВИЗОР МАКС РЕЗОЛУЦИJА 1366 Х 768 КОНТРАСТ 1200:1 ОСВЕТЛУВАЊЕ: 200 [CD/M2] T2, MPEG4, DVB-T/C ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B СНИМАЊЕ USB - ДА КОНЕКТОРИ: СЛУШАЛКИ 1, SCART 1, HDMI 3, USB 1

Слични производи