Техномаркет - XIAOMI REDMI NOTE 3 2GB/16GB LTE GRAY

XIAOMI REDMI NOTE 3 2GB/16GB LTE GRAY


Производител: XIAOMI
Шифра: 740968
Достапност:
Цена:
7,999 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН 5,5 " РЕЗОЛУЦИЈА:1080X1920 ПИКСЕЛИ ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ АНДРОИД , V5.0.2 (LOLLIPOP) ПРОЦЕСОР OCTA-CORE 2.0 GHZ CORTEX-A53 ВНАТРЕШНА: 16 GB, 2 GB RAM МЕМОРИЈА КАМЕРА: ОСНОВНА: 13МР,СЕКУНДАРНА 5 MP, БАТЕРИЈА: НЕ-ОТСТРАНЛИВА LI-PO 4000 MAH БАТЕРИЈА SIM: DUAL SIM(МОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАРТИЧКИ)

Слични производи