Техномаркет - ПРОЧИСТУВАЧ GORENJE OPTIAIR 203M

ПРОЧИСТУВАЧ GORENJE OPTIAIR 203M


Производител: GORENJE
Шифра: 741039
Достапност:
Цена:
10,499 ден.

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ OПТИМАЛНА ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА 203 M3- 35 M2 ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР LCD ДИСПЛЕЈ ЈОНИЗАТОР ТУРБО РЕЖИМ НА РАБОТА ИНДИКАТОР ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ФИЛТЕРОТ БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 32,5 / 50 / 17,5 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 5,7 KG ОСИГУРУВАЧ: 10 A

Слични производи