Техномаркет - BLACKVIEW S8, 5.7",OCTACORE1.5GHZ, BLACK

BLACKVIEW S8, 5.7",OCTACORE1.5GHZ, BLACK


Производител: BLACKVIEW
Шифра: 741065
Достапност: залиха
Цена:
12,499 ден.

Цена со попуст:
10,499 ден.

ДИСПЛЕЈ 5.7" HD+ CAPACITIVE 18:9 SCREEN, 720X1440 DUAL SIM, DUAL STANDBY MT6750 OCTA CORE PROCESSOR MALI-Y860 GPU МЕМОРИЈА-4GB RAM/ 64 GB FLASH 4 CAMERA,- 13MP +0.3 ПРЕДНА, 13MP + 0.3 ЗАДНА КАМЕРА WI-FI B/G/N, MICRO USB, BT, GPS, 4G LTE LI-PO 3180 MAH BATTERY ANDROID 7.0

Слични производи