Техномаркет - ФИЛТЕР ЗА WINIX HR-1000

ФИЛТЕР ЗА WINIX HR-1000


Производител: WINIX
Шифра: 785646
Достапност: залиха
Цена:
4,499 ден.

АНТИБАКТЕРИСКИ ФИЛТЕР СО ЕФИКАСНОСТ ОД 99.97% ХЕПА ФИЛТЕР ОБЛОЖЕН ЈАГЛЕРОДЕН ФИЛТЕР ПРЕПОРАЧЛИВА ПРОМЕНА НА 6 МЕСЕЦИ УПОТРЕБА

Слични производи