Техномаркет - GOCLEVER KITCHEN COTON CANDY АПАРАТ ЗА ШЕЌЕРНА ВОЛНА

GOCLEVER KITCHEN COTON CANDY АПАРАТ ЗА ШЕЌЕРНА ВОЛНА


Производител: GOCLEVER
Шифра: 785648
Достапност: залиха
Цена:
1,699 ден.

Цена со попуст:
1,349 ден.

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ НА ШЕЌЕРНА ВОЛНА ИДЕАЛЕН ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА МОЌНОСТ: 500 W ДИЈАМЕТАР НА САДОТ: 29,5СМ ДИМЕНЗИИ: 30 x 28 x 28 СМ СТИЛСКИ ДИЗАЈН, РОЗЕВА БОЈА НА КУЌИШТЕТО ДОДАТОЦИ-ШЕЌЕРНА ЛАЖИЧКА-ДОЗЕР, 10 СТАПЧИЊА ЗА ПРАВЕЊЕ ШЕЌЕРНА ВОЛНА СТАБИЛНА КОНСТРУКЦИЈА -ИЗРАБОТКА ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЗА ЧИСТЕЊЕ НЕЛИЗГАЧКИ, ВШМУКУВАЧКИ НОГАРКИ

Слични производи