Техномаркет - MANTA TEL1714 Senior AVO6 DUAL SIM BLACK

MANTA TEL1714 Senior AVO6 DUAL SIM BLACK


Производител: MANTA
Шифра: 785669
Достапност:
Цена:
1,499 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАНОТ:1.77 " TFT РЕЗОЛУЦИЈА:128x160 PX ТЕЖИНА :88 G СЛОТ ЗА МЕМОРИСКА КАРТИЧКА :MICROSD (MAX.8 GB) ПОДДРЖАНО GSM BANDS :900/1800 MHz ФУНКЦИИ: BLUETOOTH,CAMERA , MULTIMEDIA PLAYER , SOS КОПЧЕ БАТЕРИЈА :800 МAН МЕМОРИЈА :64 MB

Слични производи