LIEBHERR CNESF-5123


Производител: LIEBHERR
Шифра: 9054004
Достапност: залиха
Цена:
89,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ 437ЛКАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 325ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 112ЛЛЕДОМАТКАПАЦИТЕТ ЗА ПРАВЕЊТЕ ЛЕД 1КГ/24ЧЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ВРАТА ОД НЕР┬БОСУВАЧКИ ЧЕЛИКДИМЕНЗИИ В/Ш/Д/ 202/75/63 Гаранција: 36 месеци

Слични производи