SONOROUS SUREFIX 410


Производител: SONOROUS
Шифра: 9066424
Достапност: залиха
Цена:
399 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ЛЕД ТВГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 26"-50"МАКС. ТЕЖИНА : 50 КГМАКС. РАСТОJАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 40 X 500ММРАСТОJАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА ДО ЕКРАНОТ: 18 ММНАВАЛУВАЊТЕ : НЕРОТАЦИJА : НЕВРТЕЊТЕ : НЕ

Слични производи