DAEWOO REF RN-T425N


Производител: DAEWOO
Шифра: 9092841
Достапност: залиха
Цена:
39,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 242ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 90ЛЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+NO FROST MULTI AIR FLOW СИСТЕМ НА ЛАДЕЊТЕДИСПЛЕJ НА ВРАТАДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 190/60/65 Гаранција: 24 месеци

Слични производи