ELECTROLUX EJ-2301AOX


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 9121661
Достапност: залиха
Цена:
17,999 ден.

Смарт цена:
15,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРАКАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊТЕ 184ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТЕ 44Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 140/55/60 Гаранција: 24 месеци

Слични производи