HOTPOINT-ARISTON E4D AA B C


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 9121855
Достапност: залиха
Цена:
44,999 ден.

Смарт цена:
35,999 ден.

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕРЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А+СИСТЕМ НА ЛАДЕЊТЕ NO FROSTКАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊТЕ 292ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТЕ 110ЛДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 196/70/76 Гаранција: 24 месеци

Слични производи