ZANUSSI ZRT-23100WA


Производител: ZANUSSI
Шифра: 9129444
Достапност: залиха
Цена:
15,999 ден.

Смарт цена:
11,999 ден.

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕРЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖАВАЊТЕ 184ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТЕ 44ЛНИВО НА БУЧАВОСТ 40DBСТАКЛЕНИ ПОЛИЦИДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 140/55/60 Гаранција: 24 месеци

Слични производи