HOTPOINT-ARISTON ENBGH-19223 FW


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 9130431
Достапност: залиха
Цена:
36,999 ден.

Смарт цена:
29,999 ден.

ФРИЖИДЕРКОМБИНИРАН СО ДОЛНА КОМОРАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖАВАЊТЕ 302ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТЕ 148ЛДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕJSUPER COOLSUPER FREZEFOOD CARE ZONENO FROSTAIR TECH EVOLUTIONHUMIDITY CONTROLДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 195,5/70/74

Слични производи