FAVORIT CF-330 N


Производител: FAVORIT
Шифра: 9141044
Достапност: залиха
Цена:
15,999 ден.

Смарт цена:
12,699 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА АКАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊТЕ 172ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТЕ 67ЛДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 170X54X61 СМ.БОJА - БЕЛА

Слични производи