LIEBHERR CU-3311-20


Производител: LIEBHERR
Шифра: 9141439
Достапност: залиха
Цена:
26,999 ден.

ФРИЖИДЕРКОМБИНИРАН СО ДОЛНА КОМОРАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 210 LКАПАЦИТЕТ НА КОМОРА 84 LРАЧНО КОМАНДУВАЊТЕАВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊТЕСТАКЛЕНИ ПОЛИЦИКОРПИ ЗА ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШJЕБОJА БЕЛАНИВО НА БУЧАВОСТ 39 DBДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 180/55/63 CM

Слични производи