LIEBHERR CUEF-3311-20 BF2017


Производител: LIEBHERR
Шифра: 9141440
Достапност: залиха
Цена:
29,999 ден.

ФРИЖИДЕРКОМБИНИРАН СО ДОЛНА КОМОРАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 210 LКАПАЦИТЕТ НА КОМОРА 84 LРАЧНО КОМАНДУВАЊТЕАВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊТЕСТАКЛЕНИ ПОЛИЦИКОРПИ ЗА ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШJЕБОJА INOXНИВО НА БУЧАВОСТ 39 DBДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 180/55/63 CM

Слични производи