WHIRLPOOL BSNF-8151OX


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 9142617
Достапност: залиха
Цена:
27,999 ден.

Смарт цена:
25,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИКЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ТЕХНОЛОГИJА 6TH SENSEDUAL NO FROSTMULTIFLOWКАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊТЕ 222 LКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТЕ 94 LАНТИБАКТЕРИСКИ ФИЛТЕРФИОКА ЗА ОВОШJЕ И ЗЕЛЕНЧУКСТАКЛЕНИ ПОЛИЦИЗАМРЗНУВАЧ СО 3 ФИОКИБОJА INOXКАПАЦИТЕТ НА МРЗНЕЊТЕ 4KG/HДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 188,5/59,5/65,6 Гаранција: 24 месеци

Слични производи