LIEBHERR CUWB-3311


Производител: LIEBHERR
Шифра: 9142982
Достапност: залиха
Цена:
32,999 ден.

Смарт цена:
25,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 210 ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 84 ЛАВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊТЕЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++БОJА СИВО СИНАДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 180/55/60 СМ Гаранција: 36 месеци

Слични производи